Bachovy květové esence

Jsou velice účinný energetický systém, který pomáhá navracet harmonii do našeho organizmu.

Obsahují 38 květových esencí, které jsou vyrobeny z planě rostoucích nejedovatých rostlin a stromů. K tomuto systému patří ještě 39. esence, která se nazývá Krizová. Je složená z pěti esencí a používá se při jakémkoli psychickém otřesu, zamezuje následkům šoku a pomáhá zvládnout nepříjemné události.

Systém Bachových květů pomáhá také při zvládnutí různých emocí, se kterými jsme denně konfrontováni a které ovlivňují život každého z nás.

Emoce nebo přechodné negativní nálady mysli, jako např. nedostatek sebedůvěry, podrážděnost, nejistota, žárlivost či strach pramení především z blokované energie. Esence slouží k obnovení energie a také jako prevence fyzických a psychických onemocnění. Umožňují nám postupně odloupnout slupky, které jsme si často nevědomky nasadili, abychom přežili v tomto světě a tím nám postupně pomáhají odkrývat to, kdo skutečně jsme, jaký je náš cíl a smysl našeho života.

Bachovy esence nám pomáhají vydat se na svoji vlastní cestu životem a uskutečnit své sny a přání.

Bachovy květové esence jsou zcela bezpečné a vhodné pro všechny věkové kategorie. Jsou vhodné pro zdravé, nemocné, těhotné ženy i děti. Nevyvolávají závislost, nežádoucí účinky ani alergie. Mohou se zcela bezpečně kombinovat se všemi formami léčení a prevence. Pomáhají udržet či navrátit optimismus a radost ze života.

Příklad možného použití Bachových esencí: